O workshopu

Práce hodně - lidí málo? Mohli byste růst, ale nemáte dostatek lidí? Klasická inzerce na pracovních portálech nezabírá? Hlásí se vám zejména nekvalifikovaní zaměstnanci? Navíc k vám osobnostně nezapadají?

Tak to máte nejvyšší čas proniknout do tématu HR marketingu. Nemějte obavy, raketová věda to není. Naopak, je to velmi prosté. Dobrá komunikace má své zákonitosti. A my vám na příkladech ukážeme jaké. Seznámíme vás s procesem tvorby nabídky (Employer Value Proposition) a také s tím, jak ji pak dostávat před oči těm správným uchazečům.

photo-pg-40-1200--

Co se na workshopu naučíte?

  1  

Kde a jakým způsobem s HR marketingem začít

 2 

Jak najít a vytvořit nabídku firmy jako zaměstnavatele

 3 

Jak ji dostat před oči těm správným lidem na trhu práce

Průběh akce

8:15
(8:15 - 9:00)

Registrace se snídaní

9:00
(9:00 - 10:30)

Workshop 1. část

10:30
(10:30 - 10:45)

Coffee break

10:45

(10:45 - 12:30)

Workshop 2. část

Lektor: Petr Hovorka

Petr si svou cestu k management consultingu prošlapával 20 let. Začal podnikat v devatenácti, 13 let vedl a spoluvlastnil kalendářové nakladatelství Helma 365, spoluzaložil agenturu BrandBakers, ze které se stal lídr na poli Employer Brandingu v ČR. V BrandBakers Advisory byla pod Petrovou taktovkou řízena celá řada úspěšných projektů pro firmy, jako jsou například Kofola, Komerční banka nebo Lear Corporation. Petrovou parketou je navigování řídících týmů při tvorbě celostních strategií a budování firemní kultury. Jeho závislostí je neustále objevování: nových dovedností, míst na zemi či odrůd vinné révy.

Petr_Hovorka_BrandBakers_Advisory

HR marketing workshop je pro všechny personalisty, kteří to se svými lidmi a budoucností myslí vážně. Pandemie nepandemie.

Neváhejte, a registrujte se na akci ještě dnes.
Kapacita pouze 12 míst. Získejte náskok před ostatními.

Doporučujeme s sebou vzít všechny ve firmě, kterých se HR týká.


1. účastník


Fakturační údaje

Partneři

BBA_logo2_bar_poz
photo-pg-24-400--
bm_logo_2019_rgb_full_pink
photo-pg-25-400--